OZAN AKGÜN
31 Ocak 2021
MEHMET TERZİOĞLU
31 Ocak 2021

GURBET ALTAY

[YÖNETİM DANIŞMANI ve EĞİTMEN] >>>

İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) mühendislik fakültesi mezunu olan Gurbet Altay, uzun yıllar perakende sektöründe çeşitli görevlerde çalışmış, sırasıyla reklam ve halkla ilişkiler müdürü, idari işler müdürü, kurumsal satış müdürü ve yönetim kurulu temsilciliği yaptıktan sonra Mart 2009 tarihinde daha fazla hizmet verebilmek için Eğitimci ve Danışman olarak görevlere başlamıştır.

Çalışanların şirkete bağlılığı, müşterinin memnuniyeti, müşterinin tanınması, sadakati, zaman yönetimi ve günümüzde sosyal projeler nasıl olmalı, nasıl yapılmalıdır konularında eğitimler vermekte olup aynı zamanda İŞKUR perakende eğitmeni, Türkiye Perakendeciler Federasyonu Genel Danışmanı, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı İletişim Eğitmeni ve Başbakanlık Ulusal Gençlik koçudur.
Yaptığı radyo programlarında sektörel gelişimleri ve firmaların analizlerini yaparak tüketici bilinçlendirilmesinde destek verdiğinden dolayı da radyocular birlikleri tarafından yılın eğitimcisi seçilmiştir.

Halen çeşitli radyolarda ve televizyonlarda perakende, ekonomi, sektör ve tüketici programları yapmakta olup, Perakende Yasası komisyon üyesi,10.beş yıllık Kalkınma Planları komisyon üyesi, Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği Proje danışmanı, Dünya Çocuk ve Gençlik Platformu, TOBB Perakende Meclisi Üyesi, Zonguldak Dernekleri Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı, Yeni Nesil Kooperatif Başkanlığı ve MÜSİAD gibi birçok sivil toplum kuruluşlarında halen görev yapmaktadır. Yaptığı seminerler ve programlarla ilgili birçok tüketici ödülü, Verimlilik Ödülü almış ve çevreye duyarlılığınden dolayı Altın Çam Ödülüne layık görülmüştür.

Çeşitli firmalara eğitmen ve danışman olarak hizmet eden Gurbet Altay perakende konusunda birçok sektörel dergilerde ve internet sitelerinde yazıları yayınlanmakta olup İstanbul Üniversitesi öğretim görevlisi ve Türkiye Perakende Federasyonu Genel Koordinatörü, Genel Danışmanı olarak görev yapmaktadır.

[UZMANLIK ALANLARI]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Mesaj Gönder
Whatsappdan yaz
Merhabalar !