İşletmelerde ve hayatın her alanında karşılaştığımız problemlerin çözümü için farklı bakış açıları geliştirmek, kullanılacak aracın doğru seçimi ve işe başlarken olası problemlerin tespiti için yol göstermek…

  • Problemin Tanımı ve Çeşitleri
  • Etkin Problem Çözme Araçları
  • Hangi Probleme Hangi Araç ile Yaklaşılmalı
  • Proses İyileştirme Nedir?
  • Proses Analiz Yöntemleri (SPC ve Makine Yeterlilik)
  • Kaizen Nedir?
  • Kaizen Çeşitleri Nelerdir ?
  • Kaizen Uygulamalarında Karşılaşılan Zorluklar

Kalite Alanında Kariyer Hedefleyen Kişiler,

Orta Seviye Bölüm Yöneticileri,

Süreç Sahipleri…

ŞENAY GÜCER KİMDİR ? [BAŞ DENETÇİ, EĞİTMEN ve YAZAR]

Ege Üniversitesi Kimya Bölümü mezunu olup, Yüksek Lisansını Organik Kimya üzerine tamamlamıştır. Aynı dönemde, Kimya Bölümü’nde Araştırma Görevlisi olarak görev yaptıktan sonra, 2002 yılı itibariyle; başta metal sanayi olmak üzere, seramik, beyaz eşya ve gıda gibi farklı sektörlerde Kalite Kontrol ve Kalite Yönetim Sistemleri üzerine Yöneticilik yapmaktadır. Halen Manisa’da beyaz eşya ve otomotiv yan sanayi olarak faaliyet gösteren bir kalıp ve metal parça üretimi firmasında Kalite Müdürlüğü görevine devam etmektedir.
ISO 9001 Baş Denetçisidir ve başlıca uzmanlık alanları; IATF 16949 Otomotiv Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001, ISO2001, ISO 17021 standartlarında, yine APQP, PPAP, MSA, SPC ve FMEA gibi Otomotivde Kalite araçlarında, Risk bazlı Proses Yönetimi, Stratejik Planlama, Hedeflerle Yönetim, Yeni Ürün Devreye Alma, Sürekli İyileştirme (Kaizen) ve İleri Seviye Problem Çözme Teknikleridir.
Kalite’nin hayatın tüm alanlarında yaygınlaştırılması ilkesini benimsediği için, 2 yıldır Kalder İzmir Şubesi Eğitim komitesinde ve MMO İzmir Şubesi Kaizen Günleri’nde hem Organizasyon Komitesinde hem de Proje Değerlendiricisi olarak gönüllü çalışmalar yapmaktadır. Aynı zamanda Ekonomidoktorunuz.com web sitesinde yaşam ve kalite alanında yazılar yazmaktadır. Bununla birlikte Gençlerin Kalite alanında bilinçlenmesi için çeşitli Üniversitelerde Kalite Günleri’ne katılmakta ve yeni mezun öğrencilere Mentörlük yapmaktadır. Özel ilgi alanı olarak, Amatör tiyatro oyunculuğu geçmişinin yanında, İletişim ve Liderlik alanlarında kendini geliştirmeye devam etmekte, Tasavvuf alanında araştırmalar yapmakta ve Ege Neyzenler Derneği’nde Ney eğitimine devam etmektedir.

Program UZAKTAN ERİŞİM > ONLINE BİREYSEL EĞİTİM formatında hazırlanmıştır.

KİŞİYE ÖZEL PROGRAM olduğu için, katılımcı olarak istediğiniz tarihte eğitimi başlatabilme fırsatına sahipsiniz…

Eğitiminiz, başvuru işlemlerinizin onaylanması ile başlar ve 1 aylık süre zarfında online sınavı tamamlamanız ile sonlanır.

Toplam Eğitim Süresi: 1 AY

Eğitmen ile Birebir Etkileşim Süresi : 2 SAAT ÖZEL DERS

Eğitiminizi, dilediğiniz yerde internete bağlı olduğunuz tüm mobil cihazlardan (bilgisayar, tablet ve telefon vs.) takip edebilirsiniz.

EĞİTİM Fiyatı : 850 TL + KDV

EUROPASSCARD Fiyatı : 150 TL (Zorunlu Değil)

Lütfen, öncelikle “KAYIT OL” butonuna basınız ve açılan başvuru formundaki ilgili alanları eksiksiz doldurarak gönderiniz.

Yönetim tarafından başvuru işlemlerinizin onaylanması sonucunda, e-mailiniz üzerinden size gelen “kullanıcı adı ve şifre” ile ONLINE EĞİTİM / HESABIM [www.baharyildirim.com.tr/online-egitim/my-account/] sayfamızdan eğitim dokumanlarınıza ulaşabilirsiniz.

SINAV SÜRECİ

Sertifika sınavını eğitime başladığınız tarihten itibaren 1 ay süresi içerisinde tamamlamanız gerekmektedir.

Sertifika sınavına, mobil cihazlardan (bilgisayar, tablet ve telefon vs.) üzerinden katılabilirsiniz.

Sınav süresi 1 saat olup, çoktan seçmelidir.

Sınavda başarılı olmak için 100 üzerinden 60 puan almanız gerekmektedir.

Sınavda başarılı olan katılımcılar sertifika almaya hak kazacaktır.

Sınavda başarılı olamayan katılımcılar ücretsiz olarak 3 kez sınav tekrarı yapabilir.

SINAV İTİRAZ

Katılımcılar sınav sonuçlarına, sınav sonucunun ilan edildiği tarihi izleyen 7 (yedi) iş günü içinde itiraz edebilirler.

Süresinden sonra yapılan itirazlar kabul edilmez.

İtiraz, ilgili yönetime sunulmak üzere elektronik ortamda (info@baharyildirim.com.tr) e posta ile yapılır.

İtiraz, programın eğitmeni tarafından konunun kendisine bildirildiği tarihi izleyen 7 (yedi) iş günü içinde değerlendirilir.

İnceleme sonucu mail üzerinden yazılı olarak itiraz sahibine bildirilir.

İlan edilen sınav puanında değişiklik ancak ilgili yönetimin onayı ile geçerlilik kazanır.

SERTİFİKA ve EUROPASSCARD > TESLİM SÜRESİ
Katılımcıların eğitim ve sınav sonundaki performanslarına göre; Eğitim Belgesi (İngilizce) (BYNETACADEMY Onaylı ve Europass International Sertifikasyonlu) ve CARDCERT> EUROPASSCARD Elektronik Sertifika ve Akıllı Kimlik Kartı (Cardcert International Certificate Diploma Accreditation Card) 15 iş günü içerisinde kayıt sırasında belirttikleri adres bilgisine kargo/posta yolu ile ulaşım bedeli karşı taraf ödemeli olarak sertifika sahibine gönderilecektir.

SERTİFİKA ve EUROPASSCARD > GEÇERLİLİĞİ
Sertifika Programı sonunda verilecek; Eğitim Belgesi (İngilizce) (BYNETACADEMY Onaylı ve Europass International Sertifikasyonlu) ve CARDCERT> EUROPASSCARD Elektronik Sertifika Akıllı Kimlik Kartı (Cardcert International Certificate Diploma Accreditation Card) ile katılımcılar yeterliliklerini tek kartla tüm dünyada izlenebilirliğini ‘’çevrimiçi – online’’ sağlayarak, Cardcert Akreditasyon Uluslararası Belgelendirme kayıtlı Elektronik Sertifika ve Akıllı Kimlik Kartı olarak yanlarında taşıyarak kullanabileceklerdir.
CARDCERT AKREDİTASYON Sertifika / Diploma / Seminer / Konferans Programları Düzenleyen Kurum ve Kuruluşların (Cardcert Accreditation Management Systems Standard) şartlarına göre yönetim sistemlerini denetleyen uluslararası belgelendirme kuruluşudur.

EUROPASSCARD > SORGULAMA
Uluslararası Belge Sorgulama – Yöntem 1 :
> www.cardcert.holdings (web sitesine giriş )
> Online İşlemler > E Hizmet Portalı
> Uluslararası Belge Doğrulama (Vatandaşlık No > şifre ile giriş )
> Eğitim belgesinin elektronik ortamda (JPG, PDF) görüntülenmesi.
Uluslararası Belge Sorgulama – Yöntem 2 :
Sertifika Programı sonrası eğitim belgesiyle birlikte verilen CARDCERT>EUROPASSCARD Elektronik Sertifika ve Akıllı Kimlik Kartı (Cardcert International Certificate Diploma Accreditation Card) nın üzerinde bulunan QR CODE un QR okuma programı indirilmiş internete bağlı akıllı cep telefonu ile okutulmasından dolayı Cardcert Accreditation sunucu ve yazılımına bağlanarak katılımcıya ait elektronik sertifika içine ve/veya yazılımına yüklenerek onaylanan eğitim belgesinin elektronik ortamda (JPG, PDF) görüntülenmesi.

EUROPASSCARD > KAYIP
Sertifika Programı sonunda tarafınıza verilen CARDCERT> EUROPASSCARD Elektronik Sertifika ve Akıllı Kimlik Kartı (Cardcert International Certificate Diploma Accreditation Card) nın kaybolması durumunda yetkisiz kişilerin kullanımını önlemek için bloke/iptal edebilir, tekrardan temini için CARDCERT ACCREDITATION ☎ 444 6 094 kurumsal hizmet numaramızdan tarafımıza ulaşarak belge yenileme yapabilirsiniz.

GARANTİ BANKASI / Maslak Şubesi
Alıcı Adı   : Gülden Bahar Yıldırım
Hesap No: 342 – 6895468
IBAN   No: TR62 0006 2000 3420 0006 8954 68
***Ödeme sırasında, açıklama kısmına mutlaka [EĞİTİM ADI] yazınız, aksi halde ödemenin hangi eğitime ait olduğu anlaşılmamaktadır.
***Ödeme yaptıktan sonra, [KAYIT OL] butonuna basınız ve açılan başvuru formundaki ilgili alana [DEKONT]u ekleyiniz.

LİSANS ve AKREDİTASYONLAR