Bahar Yıldırım Kimdir ?

BAHAR YILDIRIM / BYNETACADEMY KURUCU CEO

Endüstri Mühendisi, Proje Yöneticisi, Baş Denetçi, Eğitmen ve Sunucu

2005 yılında İstanbul Kültür Üniversitesi Endüstri Mühendisliği (İngilizce) bölümünden 3.’lük derecesi ile mezun olduktan sonra “Okul Hayatı Biter, Eğitim Hayatı Bitmez…” mottosuyla mesleki gelişimi için BOĞAZİÇİ, YILDIZ TEKNİK, İTÜ, BAHÇEŞEHİR, ODTÜ’de “Yönetim Kalitesi Geliştirme”, “Proje Yönetimi”, “Lojistik-Satınalma-Tedarik Zinciri Yönetimi”, “Eğiticinin Eğitimi” ve “Veri Madenciliği” eğitimlerini; kişisel gelişimi için ise BAŞKENT İLETİŞİM AKADEMİSİ ve UNITED KINGDOM COACHING ACADEMY’de “Diksiyon-Tiyatro” ve “Temel Koçluk-NLP” eğitimlerini tamamladı.

İş hayatında ise farklı sektörlerde yaptığı projeler ile bir çok ödül kazandı…

TEKSTİL sektöründe, COLIN’S-LOFT’da “Tedarik Zinciri Yöneticisi”, KOTON’da “Proje Yöneticisi”, BEYMEN’de “Operasyonel Mükemmellik ve Süreç Geliştirme Müdürü” pozisyonlarında 100’e yakın proje yönetti. Beymen’de yönettiği Asistanım Projesi ise ekip olarak “Dünya Perakende Ödülleri / En İyi Dijital Müşteri Deneyimi Girişimi” kategorisinde 2017 WORLD RECORDS-DUBAI’de DÜNYA 1.’LİK ÖDÜLÜ kazandı.

EĞİTİM sektöründe, Türkiye’nin en doğusundan en batısına kadar üniversitelerde gönüllü verdiği eğitimler için “En Çok Farklı Üniversitede Seminer Veren İş Kadını” kategorisinde DÜNYA REKORU kırdı. Ve kendi kurduğu BYNETACADEMY markası ile «Best of Year Awards – Yılın Başarılı Yeni Nesil Kariyer Akademisi» ve «Altın Melek Ödülleri – Yılın En Başarılı Kurumsal Eğitmeni ve Yönetim Danışmanı» ödülünü kazandı.

Aynı zamanda, Uluslararası Akreditasyon Kurumu’nda “Baş Eğitmen / Baş Denetçi” olarak, eğitim kurumlarını “ISO – Kalite Yönetim Sistemleri” standartlarına göre belgelendirme yetkisine sahip olan Bahar YILDIRIM, ayrıca hazırlayıp sunduğu radyo programları ile eğitim ve iş dünyası ile ilgili başarılı yayınlara imza atmaktadır.

                   

LİSANS ve AKREDİTASYONLAR

Mesaj Gönder
Whatsappdan yaz
Merhabalar !