Kariyer yolculuklarına nereden başlayacaklarına karar vermek isteyen üniversite öğrencilerinden, kariyerlerinin henüz başındaki genç profesyonellere, satınalma uzmanlarından, şirket üst düzey yönetici ve sahiplerine kadar geniş bir kesime satınalma’nın şirketin hedef ve finansal sonuçlarına nasıl etki yaptığın anlatılmasını amaçlamaktadır.

  • İş Yeri Kültürü
  • Satınalmanın Mevcut Durumu
  • Satınalma Türleri ve Süreçleri
  • Satınalma Taktikleri
  • Gerçek Hayatta Tasarruf Getiren Satınalma Uygulamaları
  • Satınalma Raporları
  • Satınalmada Dijital Dönüşüm
  • Satınalma KPI’ları

Kariyer yolculuklarına nereden başlayacaklarına karar vermek isteyen üniversite öğrencilerinden, kariyerlerinin henüz başındaki genç profesyonellere, satınalma uzmanlarından, şirket üst düzey yönetici ve sahiplerine kadar geniş bir kesime hitap eden bu eğitime sürekli gelişimi, öğrenmeyi yaşam felsefesi edinmiş herkes katılmalıdır.

OKAN SERTOĞLU KİMDİR ? [GALATA SOURCING / GENEL MÜDÜR]

1983 Süleymaniye İstanbul doğumludur. İlk orta lise öğretimini İstanbul’da tamamlayarak 2001 yılında Pertevniyal Lisesinden mezun olmuştur. Aynı yıl Uludağ Üniversitesi Endüstri mühendisliği bölümü kazanmış ve bu ölümden 2006 yılında mezun olmuştur. Eğitimin hiç bitmemesi gerektiğine inan biri olarak Kültür Üniversitesi’nde Yönetim Ekonomisi üzerine Yüksek Lisans yapmış ve 2020 yılında da Turizm Rehberliği bölümünden mezun olmuştur.

İş hayatına Akın Tekstil’de satınalma uzman yardımcısı olarak başlamış ve sonrasında Amerikan Hastanesi, Fapric Mühendislik, Beckman Coulter, Evyap gibi yerli ve global firmalarda satınalma yöneticisi olarak devam etmiştir. En son 120 milyon USD lık bütçe ve 4 kişilik bir ekibi yönettiği Evyap Satınalma Müdürlüğü pozisyonundan ayrılarak Galata Sourcing i kurmuştur.

Hem danışmanlık hem de ticari faaliyetleri aynı bünyede sürdürmekte, bir çok uluslararası kuruluşun da Türkiye temsilciliğini yapmaktadır.

Sürekli gelişim ve hayat boyu öğrenme felsefesini  benimsemiş biri olarak hem bireylere hem de danışmanlık yaptığı firmalara bu kültürü benimsetmek için çaba sarfetmektedir.

Basketbol, fotoğrafçılık, seyahat ve blog yazarlığı hobilerindendir. Singursu.com adında bir blogu vardır. Serra ve Serkan isminde iki çocuğu olup, evlidir ve İstanbul’da ikamet etmektedir.

Girişimleri : e-aile, kitapindirim.com, archeo, e-akin, galata sourcing, fapric

Program UZAKTAN ERİŞİM > ONLINE BİREYSEL EĞİTİM formatında hazırlanmıştır.

KİŞİYE ÖZEL PROGRAM olduğu için, katılımcı olarak istediğiniz tarihte eğitimi başlatabilme fırsatına sahipsiniz…

Eğitiminiz, başvuru işlemlerinizin onaylanması ile başlar ve 1 aylık süre zarfında online sınavı tamamlamanız ile sonlanır.

Toplam Eğitim Süresi: 1 AY

Eğitmen ile Birebir Etkileşim Süresi : 2 SAAT ÖZEL DERS

Eğitiminizi, dilediğiniz yerde internete bağlı olduğunuz tüm mobil cihazlardan (bilgisayar, tablet ve telefon vs.) takip edebilirsiniz.

EĞİTİM Fiyatı : 750 TL + KDV

EUROPASSCARD Fiyatı : 150 TL (Zorunlu Değil)

Lütfen, öncelikle “KAYIT OL” butonuna basınız ve açılan başvuru formundaki ilgili alanları eksiksiz doldurarak gönderiniz.

Yönetim tarafından başvuru işlemlerinizin onaylanması sonucunda, e-mailiniz üzerinden size gelen “kullanıcı adı ve şifre” ile ONLINE EĞİTİM / HESABIM [www.baharyildirim.com.tr/online-egitim/my-account/] sayfamızdan eğitim dokumanlarınıza ulaşabilirsiniz.

SINAV SÜRECİ

Sertifika sınavını eğitime başladığınız tarihten itibaren 1 ay süresi içerisinde tamamlamanız gerekmektedir.

Sertifika sınavına, mobil cihazlardan (bilgisayar, tablet ve telefon vs.) üzerinden katılabilirsiniz.

Sınav süresi 1 saat olup, çoktan seçmelidir.

Sınavda başarılı olmak için 100 üzerinden 60 puan almanız gerekmektedir.

Sınavda başarılı olan katılımcılar sertifika almaya hak kazacaktır.

Sınavda başarılı olamayan katılımcılar ücretsiz olarak 3 kez sınav tekrarı yapabilir.

SINAV İTİRAZ

Katılımcılar sınav sonuçlarına, sınav sonucunun ilan edildiği tarihi izleyen 7 (yedi) iş günü içinde itiraz edebilirler.

Süresinden sonra yapılan itirazlar kabul edilmez.

İtiraz, ilgili yönetime sunulmak üzere elektronik ortamda (info@baharyildirim.com.tr) e posta ile yapılır.

İtiraz, programın eğitmeni tarafından konunun kendisine bildirildiği tarihi izleyen 7 (yedi) iş günü içinde değerlendirilir.

İnceleme sonucu mail üzerinden yazılı olarak itiraz sahibine bildirilir.

İlan edilen sınav puanında değişiklik ancak ilgili yönetimin onayı ile geçerlilik kazanır.

SERTİFİKA ve EUROPASSCARD > TESLİM SÜRESİ
Katılımcıların eğitim ve sınav sonundaki performanslarına göre; Eğitim Belgesi (İngilizce) (BYNETACADEMY Onaylı ve Europass International Sertifikasyonlu) ve CARDCERT> EUROPASSCARD Elektronik Sertifika ve Akıllı Kimlik Kartı (Cardcert International Certificate Diploma Accreditation Card) 15 iş günü içerisinde kayıt sırasında belirttikleri adres bilgisine kargo/posta yolu ile ulaşım bedeli karşı taraf ödemeli olarak sertifika sahibine gönderilecektir.

SERTİFİKA ve EUROPASSCARD > GEÇERLİLİĞİ
Sertifika Programı sonunda verilecek; Eğitim Belgesi (İngilizce) (BYNETACADEMY Onaylı ve Europass International Sertifikasyonlu) ve CARDCERT> EUROPASSCARD Elektronik Sertifika Akıllı Kimlik Kartı (Cardcert International Certificate Diploma Accreditation Card) ile katılımcılar yeterliliklerini tek kartla tüm dünyada izlenebilirliğini ‘’çevrimiçi – online’’ sağlayarak, Cardcert Akreditasyon Uluslararası Belgelendirme kayıtlı Elektronik Sertifika ve Akıllı Kimlik Kartı olarak yanlarında taşıyarak kullanabileceklerdir.
CARDCERT AKREDİTASYON Sertifika / Diploma / Seminer / Konferans Programları Düzenleyen Kurum ve Kuruluşların (Cardcert Accreditation Management Systems Standard) şartlarına göre yönetim sistemlerini denetleyen uluslararası belgelendirme kuruluşudur.

EUROPASSCARD > SORGULAMA
Uluslararası Belge Sorgulama – Yöntem 1 :
> www.cardcert.holdings (web sitesine giriş )
> Online İşlemler > E Hizmet Portalı
> Uluslararası Belge Doğrulama (Vatandaşlık No > şifre ile giriş )
> Eğitim belgesinin elektronik ortamda (JPG, PDF) görüntülenmesi.
Uluslararası Belge Sorgulama – Yöntem 2 :
Sertifika Programı sonrası eğitim belgesiyle birlikte verilen CARDCERT>EUROPASSCARD Elektronik Sertifika ve Akıllı Kimlik Kartı (Cardcert International Certificate Diploma Accreditation Card) nın üzerinde bulunan QR CODE un QR okuma programı indirilmiş internete bağlı akıllı cep telefonu ile okutulmasından dolayı Cardcert Accreditation sunucu ve yazılımına bağlanarak katılımcıya ait elektronik sertifika içine ve/veya yazılımına yüklenerek onaylanan eğitim belgesinin elektronik ortamda (JPG, PDF) görüntülenmesi.

EUROPASSCARD > KAYIP
Sertifika Programı sonunda tarafınıza verilen CARDCERT> EUROPASSCARD Elektronik Sertifika ve Akıllı Kimlik Kartı (Cardcert International Certificate Diploma Accreditation Card) nın kaybolması durumunda yetkisiz kişilerin kullanımını önlemek için bloke/iptal edebilir, tekrardan temini için CARDCERT ACCREDITATION ☎ 444 6 094 kurumsal hizmet numaramızdan tarafımıza ulaşarak belge yenileme yapabilirsiniz.

GARANTİ BANKASI / Maslak Şubesi
Alıcı Adı   : Gülden Bahar Yıldırım
Hesap No: 342 – 6895468
IBAN   No: TR62 0006 2000 3420 0006 8954 68
***Ödeme sırasında, açıklama kısmına mutlaka [EĞİTİM ADI] yazınız, aksi halde ödemenin hangi eğitime ait olduğu anlaşılmamaktadır.
***Ödeme yaptıktan sonra, [KAYIT OL] butonuna basınız ve açılan başvuru formundaki ilgili alana [DEKONT]u ekleyiniz.

LİSANS ve AKREDİTASYONLAR