Bu bir “PROFESYONEL KOÇLUK HİZMETİ”dir.

ICF (International Coach Federation) : “Koçluk, bireylere ve ekiplere odaklanır. Yetkinlik, karar verme ve yaşam kalitesini arttırmak için alternatif yollar görmelerine ve test etmelerine yardımcı olur. Koçluk, müşterinin kendi kaynaklarına güvenen profesyonel ve kişisel gelişim alanındaki faaliyetlerdir. Profesyonel bir koç, müşterilerin performanslarını iyileştirmelerine veya kişisel gelişimlerini arttırmalarına ya da kendi hedeflerini ve bunu yapma yollarını seçmelerine hizmet eden uzman olarak tanımlanabilir.”

 • BİREY KOÇLUĞU            : Bireyin (danışan/müşteri) hayatındaki problem ve engellerin kendi farkındalığı ile çözülmesini ve birey (danışan/müşteri) potansiyelini ortaya çıkarması sağlanır.
 • ÖĞRENCİ KOÇLUĞU   : Akademik yaşamda başarı becerilerini arttırma amacıyla öğrenci ile koç arasında kurulan işbirliğidir.  Öğrenci Koçu, öğrenciye odaklanarak öğrenci ve aile ile birlikte öğrencinin başarma isteğini arttırıcı çalışmalar yapar. Çalışma programını oluşturur, çalışma ortamını düzenler, sorunlarıyla ilgilenir.
 • YAŞAM KOÇLUĞU        : Bireylerin kendi kendilerini güçlendirmelerine yol açan beceriler ve tutumlar geliştirerek kişisel hedefleri tanımlamalarına ve elde etmelerine yardımcı olma sürecidir.
 • İŞLETME KOÇLUĞU     :  Müşterinin kişisel özelliklerini ve bakış açılarını değiştirmenin ya da uzlaştırmanın hem kişisel hem de iş süreçlerini nasıl etkileyebileceğini keşfetmesine yardımcı olur.
 • YÖNETİCİ KOÇLUĞU   : Koçun uzman rolünü üstlendiği olaylarda, daha çok yöneticinin farkındalığını, öğrendiklerini, gelişimini ve seçimlerini yönlendirdiği durumlar arasında değişiklik gösteren bir süreci kapsar.

NOT: Profesyonel Koçluk Hizmeti danışanın seçeceği yukarıdaki koçluklardan sadece 1’ini kapsamaktadır.

Profesyonel Koçlar, danışanlarının iş ve özel hayatında önemli değişiklikler yapmasında yardımcı olmakta, özgüveninde ciddi bir artış sağlamakta ve hedefleri doğrultusunda işlevsellik göstermesinde yardımcı olmaktadır.

Profesyonel Koçlar aracılığıyla doğru yöntemlerle çalışabilmeyi, beklentilerini gerçekleştirme noktasında daha kolay ve daha hızlı ilerleyebilmeyi ve yaşamın bir çok alanında gelişmeyi hedefleyen tüm bireyler, öğrenciler, işletme sahipleri ve yöneticiler katılabilirler.

PROFESYONEL KOÇ BURAK ERGEN KİMDİR ?

2019 EKİM ayında ICF (International Coach Federation) ONAYLI 63 saatlik eğitimini tamamlamış ve 80 saatlik koçluk hizmeti vermiş PROFESYONEL KOÇ olan Burak ERGEN bireylere, öğrencilere, yöneticilere ve KOBİ’lere koçluk yapmaya devam etmektedir.

Program UZAKTAN ERİŞİM > ONLINE BİREYSEL HİZMET formatında hazırlanmıştır.

Profesyonel Koçluk Hizmetinin 1 SEANS’ı ortalama 50 dakika ile 1 saat arasındadır.

Profesyonel Koçumuz ile ortak olarak belirlediğiniz gün ve saatte bu hizmeti alabilirsiniz.

Profesyonel Koçluk Hizmetiniz için dilediğiniz yerde internete bağlı olduğunuz tüm mobil cihazlardan (bilgisayar, tablet ve telefon vs.) katılabilirsiniz.

 • Öğrenci Koçluğu     : 200 TL (seans başı)
 • Birey Koçluğu           : 350 TL (seans başı)
 • Yaşam Koçluğu        : 350 TL (seans başı)
 • Yönetici Koçluğu     : 650 TL (seans başı)
 • Üst Düzey Yönetici Koçluğu  : 1250 TL (seans başı)
 • İşletme Koçluğu (dönemsel proje bağlamında değişmektedir.)

1 seans 50 dakika ile 1 saat arasındadır.

Profesyonel Koçumuz seans sırasında size özel yapmış olduğu çalışmaları seans sonrasında sizlerin e-mail adresinize gönderecektir.

Bu bir profesyonel koçluk hizmeti olduğu için katılımcı SINAV’a tabi değildir.

Bu bir profesyonel koçluk hizmeti olduğu için katılımcı SERTİFİKA’ya tabi değildir.

GARANTİ BANKASI / Maslak Şubesi
Alıcı Adı   : Gülden Bahar Yıldırım
Hesap No: 342 – 6895468
IBAN   No: TR62 0006 2000 3420 0006 8954 68
***Ödeme sırasında, açıklama kısmına mutlaka [HİZMET ADI] yazınız, aksi halde ödemenin hangi hizmete ait olduğu anlaşılmamaktadır.
***Ödeme yaptıktan sonra, [KAYIT OL] butonuna basınız ve açılan başvuru formundaki ilgili alana [DEKONT]u ekleyiniz.

LİSANS ve AKREDİTASYONLAR