Basit arayüzü, temel ve pratik çizim ve modelleme komutları ile kullanıcısını, kısa sürede 3 boyutlu modelleme konusunda geliştirecek mükemmel bir yazılımdır.Başlangıç seviyesinde öğrenmeyi hedefler. Ne amaçla kullanılır?

• Konsept Tasarım
• Detay Tasarımı
• Analiz
• Ölçüm
• Malzeme Kontrolü
• Animasyon

 • Sketchup Giriş ve Örnekler
 • Arayüz Tanıtımı ve Ekran Kontrol Araçları
 • Araç Çubukları ve Tablaları
 • Sistem, Lokasyon ve Birim Ayarları
 • Katmanlar
 • 2 Boyutta Çizim Yapılması ve Modelleme: Çizim ,Değiştiriciler
 • Bileşenler ve Gruplar
 • 3 Boyutta Modelleme Yapılması
 • Malzemeler
 • Alan ve Çeşitli Sayısal Değerlerin Öğrenilmesi
 • Stiller
 • Gölge Ayar ve Kontrolleri Modelleme
 • Kamera ve Sahne Oluşturma Yöntem ve Teknikleri
 • Sabit ve Hareketli Görselleştirme
 • Diğer yazılımlar ile Veri Alışverişi

Eğitim için temel seviyede bilgisayar , okur-yazarlık ve CAD bilgisi gerekmektedir. İç Mimarlar, Mimarlar ve üniversitelerin İç Mimarlık ve Mimarlık bölümlerinde okuyan öğrenciler, bunun yanı sıra iç mimari ve mimariye ilgi duyan herkes bu eğitime katılabilir.

YAĞMUR KAŞIKÇI KİMDİR ? [İÇ MİMAR]

1992 Yalova doğumlu. Lise eğitimini Çiftlikköy Atatürk Anadolu Lisesi’nde aldı. Lisans eğitimini İstanbul Yeniyüzyıl Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümünde tamamladı.

2015-2018 yılları arasında aydınlatma tasarımı sektöründe yer alan bir firmada proje sorumlusu olarak çalıştı ve başarılı birçok iç mimari projelerin bünyesinde yer aldı. 2019 yılından itibaren İç Mimarlık ve Aydınlatma Tasarımı sektörüne “Massive Technics Architecture” adı altında kendi firmasını kurarak giriş yapmış bulunmaktadır. Firma kurulduğu andan itibaren birçok ofis, konut, otel, fabrika ve müze projelerinde iç mimari tasarım ve aydınlatma tasarımı alanında hizmetler vermektedir.

Program UZAKTAN ERİŞİM > ONLINE BİREYSEL EĞİTİM formatında hazırlanmıştır.

KİŞİYE ÖZEL PROGRAM olduğu için, katılımcı olarak istediğiniz tarihte eğitimi başlatabilme fırsatına sahipsiniz…

Zoom uygulaması üzerinden canlı görüşme ile, eş zamanlı uygulama yapılarak öğrenmeyi hedefler.

Eğitiminiz, başvuru işlemlerinizin onaylanması ile başlar ve 1 aylık süre zarfında online sınavı tamamlamanız ile sonlanır.

Toplam Eğitim Süresi: 1 AY’dır.

Eğitiminizi, dilediğiniz yerde internete bağlı olduğunuz tüm mobil cihazlardan (bilgisayar, tablet ve telefon vs.) takip edebilirsiniz.

Lütfen, öncelikle “KAYIT OL” butonuna basınız ve açılan başvuru formundaki ilgili alanları eksiksiz doldurarak gönderiniz.

Yönetim tarafından başvuru işlemlerinizin onaylanması sonucunda, e-mailiniz üzerinden size gelen “kullanıcı adı ve şifre” ile ONLINE EĞİTİM / HESABIM [www.baharyildirim.com.tr/online-egitim/my-account/] sayfamızdan eğitim dokumanlarınıza ulaşabilirsiniz.

EĞİTİM Fiyatı : … TL + KDV

EUROPASSCARD Fiyatı : 150 TL (Zorunlu Değil)

SINAV SÜRECİ

Sertifika sınavını eğitime başladığınız tarihten itibaren 1 ay süresi içerisinde tamamlamanız gerekmektedir.

Sertifika sınavına, mobil cihazlardan (bilgisayar, tablet ve telefon vs.) üzerinden katılabilirsiniz.

Sınav süresi 1 saat olup, çoktan seçmelidir.

Puanlama; %40 sınav üzerinden, %60 eğitime katılım ve eğitim sırasında yapılan uygulamalar olarak değerlendirilecektir.

Sertifikayı almaya hak kazanmak için toplam 100 üzerinden 60 puan almanız gerekmektedir.

Sınavda başarılı olamayan katılımcılar ücretsiz olarak 3 kez sınav tekrarı yapabilir.

SINAV İTİRAZ

Katılımcılar sınav sonuçlarına, sınav sonucunun ilan edildiği tarihi izleyen 7 (yedi) iş günü içinde itiraz edebilirler.

Süresinden sonra yapılan itirazlar kabul edilmez.

İtiraz, ilgili yönetime sunulmak üzere elektronik ortamda (info@baharyildirim.com.tr) e posta ile yapılır.

İtiraz, programın eğitmeni tarafından konunun kendisine bildirildiği tarihi izleyen 7 (yedi) iş günü içinde değerlendirilir.

İnceleme sonucu mail üzerinden yazılı olarak itiraz sahibine bildirilir.

İlan edilen sınav puanında değişiklik ancak ilgili yönetimin onayı ile geçerlilik kazanır.

SERTİFİKA ve EUROPASSCARD > TESLİM SÜRESİ
Katılımcıların eğitim ve sınav sonundaki performanslarına göre; Eğitim Belgesi (İngilizce) (BYNETACADEMY Onaylı ve Europass International Sertifikasyonlu) ve CARDCERT> EUROPASSCARD Elektronik Sertifika ve Akıllı Kimlik Kartı (Cardcert International Certificate Diploma Accreditation Card) 15 iş günü içerisinde kayıt sırasında belirttikleri adres bilgisine kargo/posta yolu ile ulaşım bedeli karşı taraf ödemeli olarak sertifika sahibine gönderilecektir.

SERTİFİKA ve EUROPASSCARD > GEÇERLİLİĞİ
Sertifika Programı sonunda verilecek; Eğitim Belgesi (İngilizce) (BYNETACADEMY Onaylı ve Europass International Sertifikasyonlu) ve CARDCERT> EUROPASSCARD Elektronik Sertifika Akıllı Kimlik Kartı (Cardcert International Certificate Diploma Accreditation Card) ile katılımcılar yeterliliklerini tek kartla tüm dünyada izlenebilirliğini ‘’çevrimiçi – online’’ sağlayarak, Cardcert Akreditasyon Uluslararası Belgelendirme kayıtlı Elektronik Sertifika ve Akıllı Kimlik Kartı olarak yanlarında taşıyarak kullanabileceklerdir.
CARDCERT AKREDİTASYON Sertifika / Diploma / Seminer / Konferans Programları Düzenleyen Kurum ve Kuruluşların (Cardcert Accreditation Management Systems Standard) şartlarına göre yönetim sistemlerini denetleyen uluslararası belgelendirme kuruluşudur.

EUROPASSCARD > SORGULAMA
Uluslararası Belge Sorgulama – Yöntem 1 :
> www.cardcert.holdings (web sitesine giriş )
> Online İşlemler > E Hizmet Portalı
> Uluslararası Belge Doğrulama (Vatandaşlık No > şifre ile giriş )
> Eğitim belgesinin elektronik ortamda (JPG, PDF) görüntülenmesi.
Uluslararası Belge Sorgulama – Yöntem 2 :
Sertifika Programı sonrası eğitim belgesiyle birlikte verilen CARDCERT>EUROPASSCARD Elektronik Sertifika ve Akıllı Kimlik Kartı (Cardcert International Certificate Diploma Accreditation Card) nın üzerinde bulunan QR CODE un QR okuma programı indirilmiş internete bağlı akıllı cep telefonu ile okutulmasından dolayı Cardcert Accreditation sunucu ve yazılımına bağlanarak katılımcıya ait elektronik sertifika içine ve/veya yazılımına yüklenerek onaylanan eğitim belgesinin elektronik ortamda (JPG, PDF) görüntülenmesi.

EUROPASSCARD > KAYIP
Sertifika Programı sonunda tarafınıza verilen CARDCERT> EUROPASSCARD Elektronik Sertifika ve Akıllı Kimlik Kartı (Cardcert International Certificate Diploma Accreditation Card) nın kaybolması durumunda yetkisiz kişilerin kullanımını önlemek için bloke/iptal edebilir, tekrardan temini için CARDCERT ACCREDITATION ☎ 444 6 094 kurumsal hizmet numaramızdan tarafımıza ulaşarak belge yenileme yapabilirsiniz.

GARANTİ BANKASI / Maslak Şubesi
Alıcı Adı   : Gülden Bahar Yıldırım
Hesap No: 342 – 6895468
IBAN   No: TR62 0006 2000 3420 0006 8954 68
***Ödeme sırasında, açıklama kısmına mutlaka [EĞİTİM ADI] yazınız, aksi halde ödemenin hangi eğitime ait olduğu anlaşılmamaktadır.
***Ödeme yaptıktan sonra, [KAYIT OL] butonuna basınız ve açılan başvuru formundaki ilgili alana [DEKONT]u ekleyiniz.

LİSANS ve AKREDİTASYONLAR