İSKENDER UYGUNBAŞ
2 Şubat 2021
TOLGA BÜYÜKKAYA
2 Şubat 2021

SAMET EREN

[İŞ GÜVENLİĞİ ve İŞ SAĞLIĞI UZMANI] >>>
1991 yılında Zonguldak ili Devrek ilçesinde doğdu. Lisans Eğitimini İstanbul Üniversitesi Orman Mühendisliği bölümünde 2013 yılında, Yüksek Lisans Eğitimini ise İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi İş Sağlığı ve Güvenliği bölümünde 2015 yılında tamamladı. 2017 yılından itaberen Varna free universıty “Chernorızets Hrabar” İş Güvenliği Teknikleri ve Yangınla Mücadele konusunda doktora yapmaktadır.

Lisans eğitimini tamamladığı 2013 yılında İBB Anıt ve Korunmaya Değer Ağaç Tespiti projesinde Orman Mühendisi olarak yer aldı.

Proje bitiminde EREN ORMANCILIK ünvanlı Mühendislik firmasını kurarak ticari hayatına ilk adımını atmış olup Peyzaj ve Ormancılık sektöründe faaliyet göstermektedir.

2014 yılında ise YURT OSGB ünvanlı İş Sağlığı ve Güvenliği hizmetleri sunan şirketin %50 hissesini satın alarak hizmet sektörüne yatırım yapmış olup Ulusal ve Uluslararası çok sayıda şirketin İş Sağlığı ve Güvenliği hizmetlerini sağlamaktadır.

2014 yılından bu yana, ZONSİAD ‘da (Zonguldak Sanayici ve İş Adamları Derneği ) Yönetim Kurulu Üyesi olup; ‘Genç Girişimciler Kurulu Kurucu Başkanı’ , ardından ‘Genel Başkan Yardımcısı’ ünvanıyla;

2016 yılından bu yana, TİGUDER’in (Tüm İş Güvenliği Uzmanları Derneği) Kurucu Üyesi olup; ‘Genel Başkan Yardımcısı’ ünvanıyla;

2017 yılında ise; ZONDEF’te (Zonguldak Dernekler Federasyonu) ‘Ticaret ve Sanayi Komisyon Başkanı’ ünvanıyla çalışmalarına devam etmektedir.

Bir çok projede yer alarak, İş Sağlığı ve Güvenliği Uygulamaları hakkında seminerler veren Samet Eren’in ‘Metal Sektöründe İş Güvenliği Uygulamaları’ isimli kitabı basım aşamasındadır.

[UZMANLIK ALANLARI]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Mesaj Gönder
Whatsappdan yaz
Merhabalar !