DENİZ ÖZTAŞ
1 Şubat 2021
KERİM EKİZOĞLU
1 Şubat 2021

MEHMET GÜZENGE

[MAĞAZACILIK YÖNETİMİ DANIŞMANLIK OFİSİ KURUCU ORTAĞI] >>>
Perakendeci bir ailede büyüyen Güzenge, Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat bölümünü bitirdi. Çocukluğundan beri perakendenin içinde çalışması dışında, ilk yöneticiliği 18 yaşında 2000 m2 ve 110 çalışanı olan mağazanın müdürü olarak yapmıştır. Daha sonra ayakkabı, çanta, aksesuar satın alımı ile uzun yıllar devam eden İzmir’de büyük mağazacılık yapan tekstil ve ayakkabı firmasında yönetim kurulunu temsilen Genel Müdürlük yapmıştır.
10 yıla yakın LC Waikiki firmasında bir çok mağazayı yönetip büyük sayıda projede görev almıştır.
Şimdilerde Mağazacılık Yönetimi Danışmanlık Ofisinin kurucu ortağı olarak çalışmalarına devam eden Güzenge Perakendex.com ve Perakendeokulum.com sitelerini de yönetmektedir.
Sağlıklı, huzur dolu, erdemli ve başarılı bir hayat sürdürmek isteyen Güzenge’nin hayat amacı yeni bilgilere ulaşmak ve bu bilgileri kullanarak, duruşuyla insanlara yön ve ilham vermektir.
Yemek kültürü ile şehir kültürünü araştırma özel hobileri arasında olan ve hayatındaki en önemli Mentor olan babasına minnettarlığını her fırsatta ifade eden Güzenge, ailesine ait Türkiye’nin en geniş koleksiyonlardan biri olan tarihi ayakkabı koleksiyonuna yeni parçalar katmak istemektedir.
[UZMANLIK ALANLARI]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Mesaj Gönder
Whatsappdan yaz
Merhabalar !