BAHAR YILDIRIM KİMDİR ?

Endüstri Mühendisi, Baş Denetçi, Kıdemli Eğitmen ve Sunucu

1981 İstanbul doğumlu olan Bahar YILDIRIM, 2005’de İstanbul Kültür Üniversitesi / Endüstri Mühendisliği (İngilizce) bölümünü 3.’lük derecesi ile bitirdikten sonra “Okul Hayatı Biter, Eğitim Hayatı Bitmez !” mottosuyla mesleki gelişimi için BOĞAZİÇİ, YILDIZ TEKNİK, İTÜ, BAHÇEŞEHİR, ODTÜ’ de “Yönetim Kalitesi Geliştirme”, “Proje Yönetimi”, “Lojistik-Satınalma-Tedarik Zinciri Yönetimi”, “Eğiticinin Eğitimi” ve “Veri Madenciliği” eğitimlerini; kişisel gelişimi için ise BAŞKENT İLETİŞİM AKADEMİSİ ve UNITED KINGDOM COACHING ACADEMY’de “Diksiyon-Tiyatro” ve “Temel Koçluk-NLP” konularında eğitimler almıştır.

İş hayatında ise farklı sektörlerde yaptığı projeler ile dünya rekorlarına imza atmıştır…

Tekstil sektöründe, COLIN’S-LOFT’da “Tedarik Zinciri Yöneticisi”, KOTON’da “Proje Yöneticisi”, BEYMEN’de “Operasyonel Mükemmellik ve Süreç Geliştirme Müdürü” pozisyonlarında toplam 12 yılda 100’e yakın proje yönetmiştir. Beymen’de yönettiği ASİSTANIM PROJESİ ile “Dünya Perakende Ödülleri / En İyi Dijital Müşteri Deneyimi Girişimi” kategorisinde 2017 WORLD RECORDS-DUBAI’de DÜNYA 1.’LİK ÖDÜLÜ kazandırmıştır.

Eğitim sektöründe ise, Türkiye’nin en doğusundan en batısına kadar toplam 52 üniversitede verdiği eğitimler ile “En Çok Farklı Üniversitede Seminer Veren İş Kadını” kategorisinde DÜNYA REKORU kırmıştır. Şu anda ise kendi kurduğu markası “BYNETACADEMY” ile kurumsal ve bireysel eğitimler vermektedir.

Ayrıca, hazırlayıp sunduğu TV ve Radyo programları ile eğitim ve iş dünyasının nabzını tutarak başarılı yayınlara imza atan Bahar YILDIRIM, halen CARDCERT Uluslararası Akreditasyon Kurumu’nda “Baş Denetçi” olarak çalışmaktadır.

                   

LİSANS ve AKREDİTASYONLAR

Mesaj Gönder
Whatsappdan yaz
Merhabalar !